Latexová matrace Ergonomic Latex maxi nosnost 150Kg

Základní informace

Obj. č.: 1673
Výrobce:
Běžná cena: 17980,- Kč
Vaše cena:
Akční sleva -53%

Do tohoto pole zadávejte pouze číslaPozor, objednáváte atypický rozměr. U atypických rozměrů požadujeme 50% zálohu předem. x cmPopis produktu

ERGONOMIC LATEX MAXI

Tato vysoce  luxusní sendvičová polohovatelná matrace nejvyšší kvality je kombinací studené pěny a 100% latexu.Pro výrobu jsou použity pouze ty nejkvalitnější materiály současnosti, které neobsahují formaldehyd:


6cm 100%  latex 65kg m/3 - nejlepší materiál na trhu!
18cm speciální vysoce pružnou pěnu EuroFoam® 35kg m/3 - jádro této matrace tvoří z jedné strany trojrozměrná struktura kostek zaručující kvalitní provzdušnění.


Latex disponuje značnou pružností a po stlačení se vrací zpět do původního stavu. Tím umožňuje ideální podporu celému tělu a je extrémně odolný proti deformacím. Latex má otevřenou buněčnou strukturu, což v případě matrací znamená zajištění stálé cirkulace vzduchu, která napomáhá udržet ideální teplotní pohodu. Další vlastností latexové matrace je velmi dlouhá životnost, kdy tyto matrace bez problémů vydrží po mnoho let.Měkkost latexu a opora těla jsou rovnoměrně vyváženy spolu se správnou pružností tak, aby se správně přizpůsobily páteři.Tato kombinace dává matraci velmi dobrou vzdušnost, dlouhou životnost a zajistí optimální podporu páteře a regeneraci celého těla běhen odpočinku.
Díky svým jedinečným vlastnostem zaručí přírodní latex Vašemu tělu bezstarostný spánek.
Patří tak mezi nejlepší produkty v nabídce, se kterými je spánek maximálně efektivní a osvěžující.


Matrace je opatřena luxusním  potahem SILVER. Látka je upravena technologií Silver Protect, při které se do látky napustí nanočástice stříbra. Takto upravená látka má antibakteriální účinky. Potah je příjemný na dotek, prodyšný, snímatelný a pratelný dle etikety na potahu matrace. Potah  je prošitý termorounem z dutého polyesterového vlákna, které zaručuje velmi dobré větrání matrace. Potah je vhodný pro alergiky a astmatiky a zároveň má antibakteriální účinky.


tvrdší matrace H4, nosnost do 150kg, lze polohovat.
výška jádra matrace cca 24cm
výška matrace s potahem cca 26cm
doporučené uložení na pevný nebo lamelový rošt – min.18 lamel
Záruka 6 let na jádro matrace
Záruka 2 roky na potah matrace


Běžná cenaAkční cena
Cena do rozměru 90 x 200 cm17980,- Kč8451,- Kč
Cena do rozměru 120 x 200 cm28990,- Kč13625,- Kč
Cena do rozměru 140 x 200 cm29400,- Kč13818,- Kč

MATRACE, POSTELE, ROŠTY

ZASLÁNÍ NOVINEK

NAŠE PRODEJNY

;