Luxusní matrace pro kvalitnější spánek

Pro dobrý a kvalitní spánek potřebujete tu nejlepší matraci, která vám zaručí, že se každé ráno budete probouzet odpočatí a svěží. Přinášíme vám dnes několik tipů a rad, jak si vybrat tu správnou matraci právě pro vás.

Pořídit si ideální matraci není bohužel nic jednoduchého. Při výběru matrace musíte vzít v úvahu vaši hmotnost, věk a mnoho dalších parametrů. Správně zvolená matrace může ulevit od bolesti zad, kloubů a zkvalitnit celkový spánek. Každý člen rodiny by si měl vybrat matraci podle svých individuálních potřeb.

Základními kritérii pro výběr matrace jsou: tvrdost, materiál, rozměry a nosnost, životnost matrace apod. U většiny prodejců se rozděluje tvrdost matrace do 4 základních kategorií (velmi měkká, měkká, tvrdá a velmi tvrdá).

Nejdůležitějším faktorem v této kategorii je tělesná hmotnost. Tvrdší matrace volí především muži, měkké preferují ženy a starší lidé.

Matrace se vyrábějí z nejrůznějších materiálů. Rozlišují se latexové, pružinové, pěnové, které se vyrábějí z různých druhů pěn s různými vlastnostmi (PUR matrace, z bio pěny, studené pěny apod.). Při výběru matrace je třeba si uvědomit, že délka matrace má přesahovat  majitele o 20–25 cm. Do výšky by měla mít matrace aspoň 15 cm. U tenčích matrací hrozí, že se rychleji proleží a tělu neposkytnou správnou podporu.

Životnost matrace  se počítá na 5-10 let podle použitých materiálů. Z hygienického hlediska je vhodné měnit matraci každých 7 let.

Zárukou kvalitní matrace je také prověřený výrobce, který vám poradí a pomůže s výběrem. Mezi takové společnosti patří také Grossmann matrace, kde mají v nabídce nepřeberné množství matrací (antibakteriální, latexové, pur, sendvičové, pružinové apod.). Stačí si vybrat tu nejlepší a nejvhodnější pro vás. Můžete si zvolit klasické rozměry (90x200, 140x200, 160x200), ale také atypické rozměry (80x200, 70x190), a pokud vaše postel má zcela odlišné rozměry, není ani tato skutečnost problém. Bez jakýchkoli příplatků vám takou matraci firma Grossmann matrace vyrobí. Společnost má kamenné prodejny v Opavě, Pardubicích, Praze, Ostravě a Brně, kde si můžete vyzkoušet, zda vám matrace vyhovuje, tak jak má. Doprava zdarma po celé ČR a SK je samozřejmostí.

Z široké nabídky firmy vám nyní  pro inspiraci představíme několik luxusních matrací.

Latexová matrace ergonomic latex maxi nosnost 150 kg. Tato velmi luxusní matrace nejvyšší kvality je kombinací studené pěny a 100% latexu.


Latexová matrace Jana 100% Latex je velmi oblíbená a žádaná. Součástí je i antibakteriální potah Tencel, který vám prodlouží životnost matrace. Potah se dá sejmout a vyprat.


Matrace studená pěna SOFT SOJA HR je vysoce luxusní sendvičová matrace a díky svým vlastnostem se řadí mezi nejkvalitnější matrace.


Matrace latexová Xena 100%. Jedná se luxusní model, u kterého byly použity jen nejkvalitnější materiály.


Matrace VISCO AIR nosnost 140 kg je sendvičová polohovatelná matrace. Díky svým vlastnostem se stala špičkou v kategorii High-End matrací. Zaručí vám zdravý spánek bez bolesti zad.


Matrace latexová LATEX AIR COMFORT  je  luxusní sendvičová polohovatelná matrace nejvyšší kvality. Je kombinací vysoce kvalitní pěny a 100% latexu.


Matrace latexová MEDEO LATEX se řadí  mezi luxusní sendvičové polohovatelné matrace nejvyšší kvality. Součastí matrace je i antibakteriální potah SILVER.

Dětská latexová matrace DOMINIKA vyniká svojí elasticitou a tvarovou stálostí. Jedná se o středně tvrdou matraci a maximální nosností 50 kg.

MATRACE, POSTELE, ROŠTY

ZASLÁNÍ NOVINEK

NAŠE PRODEJNY

;