Manželské postele z přírodního dřeva - to pravé do vaší ložnice

Pokud potřebujete v ložnici již nutně vyměnit starou postel za novou, nečekejte s jejím nákupem. Protože základem úspěšného dne je zdravý, vydatný a dostatečný spánek. Aby byl i váš spánek takový, potřebujete k tomu mít správnou a kvalitní postel s matrací. Při nákupu postele se rozhodně nevyplatí šetřit už jen proto, že na ni trávíme podstatnou část života. Proto byste měli vsadit na kvalitu.

K dostání jsou dřevěné masivní, čalouněné, kovové či postele z lamina a dřevotřísky. Mezi nejlepší výrobky ložnicového nábytku na našem trhu patří bezpochyby postele z masivu neboli přírodního dřeva. Ty jsou dobrou volbou pro všechny, jež si chtějí koupit něco moderního, ale zároveň požadují kvalitní zážitek ze spaní zajišťující dlouhou životnost. U těch máte vždy jistotu, že vás nezklamou, neboť masivní dřevo je do ložnice tím nejvhodnějším materiálem. Pořídit můžete masivní postele z borovice, buku, dubu, smrku, třešně, jasanu, javoru a dalších dřevin.

A kde seženete kvalitní postele z masivu za bezkonkurenční ceny? Například u společnosti Grossmann matrace, která sídlí v Opavě a je přímým výrobcem jednak zdravotních matrací, ale také nábytku z masivu do ložnice. Pořídit si tak můžete již zhotovené modely nebo si nechat postel jednoduše vyrobit na míru. K vybrané posteli vám rovněž mohou vyrobit i další nábytek jako jsou noční stolky nebo úložné prostory pod postele. Postele jsou vyráběny z masivu borovice nebo buku. Jistě oceníte také to, že společnost nabízí dopravu zdarma po celé ČR. 

K dostání jsou následující manželské postele z masivu:

 

postel LADA, masiv z borovice
postel BÁRA z masivu borovice

 

postel FILIP, bukový masiv 
postel BÁRA z bukového masivu


postel OSKAR v bílé barvě, bukový masiv

Pro více informací o aktuální nabídce masivních postelí a ceně můžete navštívit eshop Grossmann matrace nebo některou z prodejen v Opavě, Brně, Praze, Ostravě i v Pardubicích.

MATRACE, POSTELE, ROŠTY

ZASLÁNÍ NOVINEK

NAŠE PRODEJNY

;