Matrace 90×200cm - různé druhy za bezkonkurenční ceny


Společnost Grossmann matrace je český výrobce a prodejce nejen zdravotních matrací, ale také chráničů matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, ložnicového nábytku z masivu a dalších produktů pro zdravý spánek. A protože se jedná přímo o výrobce máte záruku nízkých a bezkonkurenčních cen, které nejsou navýšené o zprostředkovatele. Vybrat si můžete z různých druhů matrací, antibakteriálních, latexových, PUR a sendvičových, matrací ze studené pěny, pružinovou či viscoelastickou matraci.

A které konkrétní matrace můžete pořídit?

Komfortní sedmizónová matrace RELAX MAXI AIR s rozdílnou tuhostí ložných ploch zajišťuje možnost výběru mezi měkčí a tužší stranou matrace. Matrace se skládá z 14 cm vysoké 7 zónové komfortní pěny, která má anatomické tvarování pro relaxaci zádových svalů a na druhé straně je 10 cm vysoká flexibilní pěna se vzduchovými kanálky pro optimální větrání. Matrace je opatřena potahem z Aloe Vera.


Matrace z paměťové pěny VISCO FLEX je složena ze 4 cm vrstvy 7 zónové viscoelastické pěny (oranžová barva), 11 cm vrstvy plně flexibilní komfortní pěny (modrá barva) a 5 cm vrstvy visco pěny tvarované do masážních nopků (zelená barva). Díky masážním nopkům nedochází k otlakům omezující krevní oběh. Tato matrace má rovněž potah z Aloe Vera.


Matrace LAURA HR je složena ze studených pěn a má z každé strany jinou tuhost. Jejím otočením si můžete vybrat tvrdší či měkčí stranu. Vzduchové kanálky zajišťují dokonalé větrání, díky tomu se zamezuje usazování roztočů a plísní. Matrace se skládá s 8 cm vrstvy studené pěny s tvrdostí H3 a 8 cm vrstvy studené pěny s tvrdostí H2. I tato matrace je s potahem z Aloe Vera.


Matrace TAMARA PUR je tvořena jádrem z taštičkových pružin. Pružiny jsou samostatně zašité v netkané textilíi a individuálně reagují na nerovnost těla, tím je zajištěno optimálního rozložení hmotnosti celého těla. Matrace se skládá ze 4 cm vrstvy 7 zónové pěny, 12 cm vysokým jádrem taštičkových pružin a 3 cm vrstvy flexibilní PUR pěny. Matrace má potah z Aloe Vera.


Luxusní latexová matrace AIR COMFORT je kombinací vysoce kvalitní pěny a 100 % latexu. Je složená z 6 cm vysoké 3 zónové 100 % latexové pěny, která je perforována pro optimální větrání a odvod vlhkosti a z 10 cm vysoké plně flexibilní pěny. Latex je extrémě odolný proti deformacím a má dlouhou životnost. S matrací pořídíte i potah Silver s nanočásticemi stříbra.


Antialergická matrace SÁRA se skládá z kombinace elastické studené pěny a antialergické pěny SANITIZED ze Švýcarska zabraňující tvorbě alergenů. Díky ergonomickému zónování poskytuje vašemu tělu dostatečnou oporu. Matrace je opatřena potahem z Aloe Vera.


Zmíněné matrace a celou řadu dalších najdete na stránkách eshopu Grossmann matrace nebo navštivte některou z prodejen a vyberte si tu pravou matraci pro Vás a udělejte něco pro své zdraví.

MATRACE, POSTELE, ROŠTY

ZASLÁNÍ NOVINEK

NAŠE PRODEJNY

;