Matrace pur Comforta nosnost 120kg

Základní informace

Obj. č.: 008
Výrobce:
Běžná cena: 6890,- Kč
Vaše cena:
Akční sleva -52%

Do tohoto pole zadávejte pouze číslaPozor, objednáváte atypický rozměr. U atypických rozměrů požadujeme 50% zálohu předem. x cmPopis produktu

Luxusní PUR matrace Comforta pro opravdu kvalitní a hodnotný spánek. Comforta je vyrobena ze značkové německé pěny EuroFoam®, která se svými vlastnostmi blíží významně dražším matracím vyrobených ze studené pěny. Matrace zajišťuje velmi dobrou cirkulaci vzduchu okolo těla a tím napomáhá odvodu přirozené vlhkosti.  Matrace Comforta má střední tuhost a je tak vhodná pro naprostou většinu zákazníků. Je také oboustranná, což významně prodlužuje celkovou životnost. Součástí balení je antibakteriální potah obsahující výtažek z rostliny Aloe vera vhodný i pro alergiky a astmatiky.

Matrace je opatřena luxusním  potahem, který obsahuje výtažek známé rostliny Aloe Vera Barbaensis z rodu liliovitých. Má pozitivní vliv na pokožku lidského těla, působí antibakteriálně. Postupně se uvolňující extrakt z AloeVera umožňuje dokonalou relaxaci ve spánku.Potah je příjemný na dotek, prodyšný, snímatelný a pratelný do 40C.Exkluzívní látka Aloe Vera s vysokým podílem bavlny je prošitá termorounem z dutého polyesterového vlákna, které zaručuje velmi dobré větrání matrace.Potah je vhodný pro alergiky a astmatiky a zároveň má antibakteriální účinky. 


 Proč si pořídit matraci Comforta?
√ Vynikající ortopedické a hygienické vlastnosti
√ Vyrobeno z kvalitního certifikovaného materiálu
√ Dlouhá životnost
√ Vyrobeno v ČR


Specifikace matrace Comforta:  • Pěnová matrace se střední tvrdostí H2

  • Výška 15 cm

  • Nosnost 120 Kg

  • Matraci lze polohovat

  • Vhodné pro alergiky

  • Dodáváno v několika různých rozměrech

  • Doporučené uložení na pevný nebo lamelový rošt s minimálně 18 lamelami 


Kromě matrací dodáváme také postele, rošty a další nábytek z masivního dřeva jako jsou noční stolky, komodyskříně, nebo úložné prostory. Nábytkem vybavujeme kromě domácností také penziony, hotely, ubytovny atd. Jsme schopni dodat kompletní vybavení interiérů z masivu dle Vašich představ.


Neváhejte nám zaslat nezávaznou poptávku.


Běžná cenaAkční cena
Cena do rozměru 90 x 200 cm4920,- Kč2362,- Kč
Cena do rozměru 120 x 200 cm6890,- Kč3307,- Kč
Cena do rozměru 140 x 200 cm8050,- Kč3864,- Kč
Cena do rozměru 160 x 200 cm9200,- Kč4416,- Kč
Cena do rozměru 180 x 200 cm10350,- Kč4968,- Kč

MATRACE, POSTELE, ROŠTY

ZASLÁNÍ NOVINEK

NAŠE PRODEJNY

;