Matrace ze 100% přírodního latexu – to nejlepší na trhu


Latexové matrace byly doposud vyráběny ze směsi přírodního a syntetického latexu. 100% přírodní latex však matracím propůjčuje jedinečné vlastnosti.

Jaké jsou požadavky na současné matrace?

Ideální matrace by měla splňovat následující:
  • poskytovat správnou oporu tělu v jakékoliv pozici a dokonale se mu přizpůsobit,
  • nesmí nikde tlačit,
  • poskytovat teplotní komfort v zimě i v létě,
  • měla by mít antibakteriální vlastnosti,
  • dobře odvádět lidský pot,
  • být kvalitní,
  • tvarově stabilní,
  • zachovat si požadované vlastnosti po dobu užívání,
  • být vyrobena z přírodních materiálů, aby se z ní neuvolňovaly chemikálie.
Rozhodně toho není málo, co by měla správná matrace splňovat. Myslíte si, že taková neexistuje? Ale ano! Je jí matrace, na kterou byl využit 100% přírodní latex a který toho nabízí i mnohem více. 
 

100% přírodní latex je novinkou

100% přírodní latex je novinkou na trhu. Je to jediný latex na světě s nulovou uhlíkovou stopou (CO2 neutrální). Výroba tohoto materiálu probíhá v Guatemale, a to revoluční metodou vulkanizace za pomocí radiofrekvence.

Matrace uspokojí ty méně náročné i nejnáročnější uživatele. Je ideální pro všechny, jež si chtějí dopřát pohodlí a myslí na své zdraví. Velkou výhodou je odolnost proti plísním a bakteriím. Proto jsou tyto matrace vhodné pro citlivé osoby, alergiky i astmatiky. Každému zajistí optimální měkkost a maximální oporu páteři.  Od této matrace můžete očekávat lepší cirkulaci vzduchu a větrání materiálu, vyšší elasticitu v podobě dokonalejšího nasávání a vytlačování vzduchu a také mnohem lepší odvod vlhkosti.

Největší předností matrací z tohoto materiálu je přírodní charakter a dokonalá elasticita. Díky tomu se pohybuje životnost těchto matrací až 20 let, s tím, že si zachovají vlastnosti i tvarovou stálost (při správném zacházení). Žádné jiné matrace nevydrží takto dlouho. Jednoznačně se jedná o nejkvalitnější luxusní matrace, které přitom nejsou až tolik cenově náročné. Stačí si je pořídit přímo u výrobce, kterým je například Grossmann, spol. s.r.o. 

100% přírodní latex s chladivým efektem

Zmíněna společnost se zabývá výrobou matrací již od roku 1999. Neustále se ve výrobě zdokonaluje, inovuje své produkty a přináší nové modely matrací. Kromě novinky – 100% přírodního latexu – který již k výrobě využívá, chystá také variantu s chladivým efektem. Tento latex obsahuje chladivé částičky, jež při kontaktu s pokožkou příjemně chladí. Takové matrace jsou tedy jako stvořené do horkých letních nocí nebo pro osoby, které se nadměrně potí.Pozn.: Ceny matrací se mohou lišit v závislosti na připravovaných akcích. Aktuální informace o cenách matrací naleznete na e-shopu www.grossmann-matrace.cz.

MATRACE, POSTELE, ROŠTY

ZASLÁNÍ NOVINEK

NAŠE PRODEJNY

;