O anatomických polštářích

Jistě moc dobře víte, že na zdravý a plnohodnotný spánek má vliv nejen postel, ale zejména matrace. Kromě těchto prvků může jeho kvalitu zlepšit také vhodně zvolený polštář, v ideálním případě anatomický. Ten totiž zaručuje dokonalou oporu krční páteře a v případě její bolesti může tyto zdravotní problémy zmírnit. Dokonce je anatomický polštář dobrý pro ty, jež trápí poruchy spánku a chrápání.  

Anatomický polštář má specifický tvar. Ten totiž v kombinaci s vhodně zvolenými materiály zmírňuje tlak v oblasti hlavy a poskytuje pohodlí šíji. Díky němu se krásně uvolní šíjové a ramenové svaly, což je nutné pro komplexní regeneraci těla.

Anatomické polštáře z paměťové pěny

V našem e-shopu najdete anatomické polštáře, které vyrábíme z paměťově pěny a ze studené pěny. Studena a paměťová pěna (které se říká také líná nebo viscoelastická) je v současné době velmi oblíbeným materiálem nejen pro matrace, ale právě také pro anatomické polštáře. Obě pěny zajišťují během spánku ideální oporu pro hlavu. Naše polštáře mají speciální tvar. Ten je vyžadován proto, aby polštář poskytl dokonalou relaxaci šíjovým a krčním svalům.  Uvolňuje rovněž svalové napětí, významně omezuje zdravotní potíže, jako ztuhlá šíje či problémy s bolestí zad. Na námi nabízených anatomických polštářích lze spát na zádech, i na boku. S nimi bude váš spánek mnohem komfortnější a zdravější.

Jaké polštáře najdete v naší nabídce?

Aktuálně u nás můžete pořídit dva modely anatomických polštářů. Prvním z nich anatomický polštář ze studené pěny, který najdete pod názvem HR 35. Tento polštář má relaxační účinky na krční a šíjové svaly. Druhým je anatomický polštář z paměťové pěny VISCOTHERM, který má výbornou tvarovou paměť. Jeho velkou devízou je přizpůsobení se tělu. Při kontaktu s lidským tělem optimalizuje polštář svoji tuhost podle absorbovaného tepla.

Oba polštáře dodáváme se snímatelných potahem, což je rozhodně výhodou. Potah lze kdykoliv vyprat na 60°C. Je velmi příjemný na dotek, což zaručuje příjemný spánek.  Navíc jsme pro potahy zvolili materiál obsahující výtažek z rostliny Aloe Vera. Tento výtažek se postupně uvolňuje a má také antibakteriální účinky.

MATRACE, POSTELE, ROŠTY

ZASLÁNÍ NOVINEK

NAŠE PRODEJNY

;