O chráničích matracích

Pořídili jste si kvalitní matraci a máte pocit, že do zdravého a čistého spánku není potřeba více investovat? Může se zdát, že ano, ale není to tak. Pokud jste si koupili matraci, utratili jste za ni nějaké ty finance. Někdy to není zrovna málo. A zajisté chcete, aby vám vydržela, co nejdéle v tom nejlepším stavu. Vaši novou matraci můžete ochránit efektivním způsobem. Řešení nabízí chránič matrace.

Potřeba spát v čistých a zdravých podmínkách je aktuálně stále vyšší. Přibývá alergiků a populaci trápí nejrůznější civilizační onemocnění. Chránič je proto velmi dobrou investicí. Navíc zlepšíte hygienické podmínky matrace a prodloužíte její životnost. Jeho smyslem je ochránit vaši matraci před zbytečným poškozením i zašpiněním. Dále spolu s kvalitním potahem vytváří jakousi separační vrstvu mezi vaším tělem a jádrem matrace. Užít si můžete vyšší komfort při spánku, neboť vzniká příjemné mikroklima.

Máme pratelné potahy, ale chránič je praktičtější

Všechny námi vyrobené matrace disponují pratelnými potahy. Jsou snímatelné a lze je prát v pračce do 60 °C. Potahovou látku Sanitized Treatment, kterou rovněž využíváme na šití potahů, je možné prát dokonce až na 95 °C. Díky pratelným potahům máte možnost matraci pravidelně čistit a udržovat v ní ty správné hygienické podmínky. Nicméně pro lepší manipulaci, zejména v případě, že vlastníte matraci větších rozměrů, je mnohem praktičtější a jednodušší nezašpinit ji vůbec. Ušetříte práci s praním, pracnějším sejímáním apod. Právě proto existují chrániče matrací, které jen odepnete, což je velmi snadné. Vložíte do pračky a vyperete. Opět nasadíte a spíte v čistém. Toto představuje mnohem menší námahu a velmi oblíbenou a vítanou alternativu.

Jaké druhy chráničů u nás pořídíte?

V našem e-shopu můžete pořídit dva druhy chráničů. Jedná se o standardní a nepromokavé provedení. Jejich hlavní úlohou je zabránit ušpinění a propocení. Přes ty nepromokavé navíc nepronikne žádná tekutina. Nasazení není vůbec složité. Chrániče disponují gumami na rozích, které jen přiděláte na matraci. Nemusíte mít strach, že by se chránič pod prostěradlem shrnoval, drží velmi dobře. Tento praktický doplněk představuje investici v řádu stokorun, přitom udělá velkou službu.

Chrániče vyrábíme v naší dílně a využíváme na ně tytéž materiály, jako na potahy matrací. V naší nabídce seženete dva modely – standardní a nepromokavý.

Chránič potahů matrací Standart je zhotoven ze speciální látky, která obsahuje výtažek známé rostliny Aloe Vera Barbaensis z rodu liliovitých. Jedná se o směs 80% bavlny a 20% polyesteru, protkaného 200g rounem. Chránič působí antibakteriálně, má příznivý vliv na pokožku a díky postupnému uvolňování extraktu z Aloe Vera umožňuje dokonalou relaxaci ve spánku. Mezi další výhody se řadí prodyšnost a dobrá větratelnost.

Chránič potahů matrací nepromokavý KOMFORT je vyšší třídy. Na jeho výrobu využíváme speciální potah Sanitized Treatment, který obsahuje 70 % bavlny a 30 % polyesteru. Dále je opatřen nánosem nepropustného a prodyšného polyuretanu. Tato kombinace složek zabrání pronikání tekutin na matraci. Velmi dobře absorbuje vlhkost a nabízí maximálně možné hygienické podmínky. Výhodou je antibakteriální účinek. Jelikož se jedná o froté materiál, je velmi příjemný na dotek. 

MATRACE, POSTELE, ROŠTY

ZASLÁNÍ NOVINEK

NAŠE PRODEJNY

;