O pružinových matracích

Již přes dvě století je používán typ matrace, jež se řadí mezi nejstarší. Jedná se o pružinové matrace, na které mnozí nedají stále dopustit. A to rozhodně oprávněně! S postupem času a s příchodem nových technologií výroby může dnešní podoba pružinových matrací směle konkurovat matracím z jiných materiálů. A v mnohém je dokonce i předčí.

Z čeho pružinové matrace vyrábíme?

Pružinové matrace, které najdete v naší nabídce, jsou zhotoveny ze špičkových pružin Bonell. Jedná se o nejlepší pružiny na trhu. Přibližně 200 pružin spojujeme navzájem přídavnými pérky, takže se samovolně nemohou uvolňovat. Pružinové jádro pak obalujeme vrchní vrstvou pěny pro vyšší komfort. Využíváme kvalitní PUR, paměťové či studené pěny. Dále se soustředíme také na výrobu taštičkových matrací. V těchto případech používáme až 500 samostatných pružin, z nichž je každá obalena netkanou textilií. Máme také modely, které dodáváme s kokos-latexovou deskou či materiálem BIOTEX pro zvýšení komfortu.

Jaké jsou výhody pružinových matrací?

Námi aktuálně nabízené pružinové matrace s sebou přináší velké množství výhod. A nejedná se pouze o pořizovací cenu, která je více než příznivá! Mezi ty hlavní se řadí:

  • stálá pružnost po celu dobu použitelnosti,
  • dlouhotrvající konstantní pevnost,
  • vysoká kvalita,
  • vynikající prodyšnost (ta největší ze všech možných typů) a větratelnost, což ocení zejména alergici,
  • mohou se používat i ve vlhčím prostředí,
  • dobré ortopedické vlastnosti, především pak ty taštičkové,
  • výběr z různých tuhostí - ideální varianta pro těžší váhové kategorie preferující tvrdší lůžko,
  • matraci lze umístit na laťkový, pevný i lamelový rošt,

Pružinové matrace dodáváme nejen do domácností, ale také do hotelů, penziónů, chalup a ubytoven nejen u nás, ale i v zahraničí.

Jaké pružinové matrace u nás můžete pořídit?

Z nabídky pružinových matrací můžete vybírat z několika modelů. Kupříkladu pružinová matrace Simona Bio s kokos-latexovou deskou je vysoce kvalitní matrace. Je tvořena kombinací značkových ocelových pružin, netkané textilie BIO-TEX z ovčí vlny a kokos-latexovými deskami. Tato kombinace materiálů nabízí bezkonkurenční vzdušnost a vynikající ortopedické a hygienické vlastnosti.

Oblíbenou matrací je rovněž taštičková matrace Tamara BIO-TWIN, kterou jsme vyrobili z taštičkových pružin a využili jsme netkanou textilií BIO-TEX na jednu stranu a PUR pěnu s masážními nopky na stranu druhou. Matrace Tamara je velmi vzdušná, maximálně hygienická a při spánku poskytuje luxusní komfort nejvyšší kvality. 

Pozn.: Na kompletní nabídku pružinových matrací se můžete pdívat ZDE.

MATRACE, POSTELE, ROŠTY

ZASLÁNÍ NOVINEK

NAŠE PRODEJNY

;