Manželská postel 180x200 akční set matrace visco+rošty

Základní informace

Obj. č.: 221
Výrobce:
Běžná cena: 16700,- Kč
Vaše cena:
Akční sleva -25%

Do tohoto pole zadávejte pouze číslaPozor, objednáváte atypický rozměr. U atypických rozměrů požadujeme 50% zálohu předem. x cmPopis produktu

Postelový komplet s manželskou postelí LADA 160,180x200 + ROŠTY + MATRACE

V kompletu je dodávána postel o rozměru 180 x 200 cm včetně 2 ks lamelových  roštů  G20 o rozměru 90 x 200 cm a 2 ks matrace Memory Visco 90 x 200cm.
Pro rozměr 160x200 bude dodáno 2 ks lamelových roštů o rozměru 80 x 200 cm a 2 matrace Memory Visco o rozměru 80 x 200cm.

Manželská postel LADA
Celomasivní postel ze 100% borovicového dřeva, ponechána v přírodní barvě. Masivní dřevo je ošetřeno bezbarvým ekologicky nezávadným lakem ve dvou vrstvách. Postel má středovou masivní lištu, tzv. pátou nohu uprostřed postele pro zajištění maximální stability. Masivní dřevo je tím nejlepším materiálem na trhu z pohledu zdravého a kvalitního spaní. 

Technické parametry:
• výška čela u hlavy 80cm, čelo u nohou 46cm, síla masivu 2,5 cm
• postele jsou baleny v kartónu a zasílány v demontu
• u každé postele je montážní návod - montáž je jednoduchá
• záruka 2 roky


Pevný lamelový rošt G20
Tento pevný lamelový rošt G20 je vyrobený z kvalitního masivního dřeva buku. Kvalitní spací rošt zajišťuje dobré provzdušnění matrace a prodlužuje její životnost! Proto jej doporučujeme používat na naše pěnové matrace. Rošt je nepolohovatelný.


Technické parametry:
• 20 bukových lamel
• šíře lamel 5,3 cm
• tloušťka lamely 8 mm
• mezera mezi lamelami 4 cm
• celková výška roštu cca 7 cm
• nosnost do 120 kg
• vyrobíme jakýkoliv rozměr - pošlete dotaz!


Matrace MEMORY viscoJe velmi luxusní, sendvičová, zdravotní matrace vyrobená ze značkových německých pěn EuroFoam® a Carpenter®, jež dosahující vlastností studených pěn a z tzv. líné neboli paměťové pěny o síle 4cm. Díky této konstrukci si zachovává vynikajicí ortopedické vlastnosti a vysokou užitnou hodnotu, neboť si uživatel může zvolit tvrdší anebo měkčí stranu matrace pouhým jejím otočením. Významným prvkem je ergonomické zónování matrace. Ložná plocha je profilována kombinací masážních nopků (jemné bodové promasírování pokožky pro zvýšenou intenzitu masáže v méně zatížených místech) a hlubokého profilu trojúhelníkového tvaru (v místech největšího zatížení podporuje uvolnění svalstva). Paměťová pěna vyniká výraznou prodyšností a tvarovou stálostí. Je zárukou kvalitního komfortu při ležení a spánku (na boku, zádech apod.) a nedochází k otlakům omezující krevní oběh.Nosnost matrace do 120kg.


Matrace disponuje luxusním potahem, který obsahuje výtažek léčivé rostliny Aloe Vera Barbaensis z rodu liliovitých, jenž má pozitivní vliv na pokožku lidského těla a působí antibakteriálně. Postupně se uvolňující extrakt z Aloe Vera umožňuje dokonalou relaxaci ve spánku. Potah je příjemný na dotek, prodyšný, snímatelný a pratelný do 60°C. Exkluzivní látka Aloe Vera s vysokým podílem bavlny je prošitá termorounem z dutého polyesterového vlákna, které zaručuje velmi dobré větrání matrace. Potah je vhodný pro alergiky a astmatiky.

Technické parametry:
• jedná se středně tvrdou matraci s nosností do 120kg, lze polohovat
• výška matrace cca 19 cm
• doporučené uložení matrace na pevný nebo lamelový rošt – min.18 lamel
• záruka 3 roky

Použité materiály a vysoká kvalita zpracování zajišťují kolekci nábytku vyšší standard, který plně uspokojí i náročného zákazníka. Postel je velice pevná, liniově čistá a hlavně Vám bude skvěle sloužit řadu let. V kombinaci s kvalitní matrací splňuje tento set nejnáročnější požadavky na zdravé a pohodlné spaní. Postel je standardně vyrobena z pečlivě vybraného pevného a kvalitního masivu.

Běžná cenaAkční cena
Cena do rozměru 160 x 200 cm16700,- Kč12525,- Kč
Cena do rozměru 180 x 200 cm16700,- Kč12525,- Kč

MATRACE, POSTELE, ROŠTY

ZASLÁNÍ NOVINEK

NAŠE PRODEJNY

;