Manželská postel 180x200 rošty a matrace ZDARMA , masiv borovice, ořech BARA

Základní informace

Obj. č.: 230 ořech
Výrobce:
Běžná cena: 17420,- Kč
Vaše cena:
Akční sleva -26%

Do tohoto pole zadávejte pouze číslaPozor, objednáváte atypický rozměr. U atypických rozměrů požadujeme 50% zálohu předem. x cmPopis produktu

Postelový komplet s manželskou postelí BÁRA borovice - mořeno na tmavě hnědo  160,180x200 + ROŠTY + MATRACE
Ušetříte 5.233 Kč !!!!


V kompletu je dodávána postel o rozměru 180 x 200 cm včetně 2 ks lamelových roštů o rozměru 90 x 200 cm a 2 matrace Memory Visco o rozměru 90 x 200cm.
Pro rozměr 160x200 bude dodáno 2 ks lamelových roštů o rozměru 80 x 200 cm a 2 matrace Memory Visco o rozměru 80 x 200cm.

Postel BÁRA
Dvojlůžko, manželská postel vyrobená z kvalitního 100% přírodního dřeva borovice je mořená do odstínu ořechu. Masivní dřevo je ošetřeno bezbarvým ekologicky nezávadným lakem ve dvou vrstvách. Postel má středovou masivní lištu, tzv. pátou nohu uprostřed postele pro zajištění maximální stability. Masivní dřevo je tím nejlepším materiálem na trhu z pohledu zdravého a kvalitního spaní.


Technické parametry:
• výška čela u hlavy 80 cm, čelo u nohou 45 cm, síla masivu 3 cm
• šířka postele 188 cm, délka postele 210 cm
• nosnost postele 120 kg na 1/2 postele
• postel je dodávána v demontu s podrobným návodem na sestavení
• vyrobeno v ČR


Matrace Thermo Visco
Je velmi luxusní, sendvičová, zdravotní matrace, jejíž konstrukce se skládá ze značkových německých pěn EuroFoam® a Carpenter®. Tyto pěny dosahují vlastností studených pěn a z tzv. paměťové neboli líné pěny o výšce 4cm (oranžová strana). Paměťová pěna reaguje na tělesnou teplotu a kopíruje tělo během spánku. Každá strana matrace má jinou tuhost. Díky tomu si zachovává vynikajicí ortopedické vlastnosti a vysokou užitnou hodnotu pro uživatele, který si může zvolit tvrdší či měkčí stranu matrace jejím otočením. Matrace disponují kvalitním potahem obsahujícím výtažek z léčivé rostliny Aloe Vera Barbaensis z rodu liliovitých. Ta má pozitivní vliv na pokožku lidského těla a působí antibakteriálně. Extrakt Aloe Vera se postupně uvolňuje a umožňuje dokonalou relaxaci ve spánku. Potah je na dotek příjemný, prodyšný, snímatelný a pratelný do 60°C. Exkluzivní látka s Aloe Vera a vysokým podílem bavlny je prošitá termorounem z dutého polyesterového vlákna, které zaručuje velmi dobré větrání matrace.Potah je vhodný pro alergiky a astmatiky.Nosnost matrace do 120kg.


Pevný lamelový rošt G20
Tento pevný lamelový rošt G20 je vyrobený z kvalitního masivního dřeva buku. Kvalitní spací rošt zajišťuje dobré provzdušnění matrace a prodlužuje její životnost! Proto jej doporučujeme používat na naše pěnové matrace. Rošt je nepolohovatelný.


Technické parametry:
• 20 bukových lamel
• šíře lamel 5,3 cm
• tloušťka lamely 8 mm
• mezera mezi lamelami 4 cm
• celková výška roštu cca 7 cm
• nosnost do 120 kg
• vyrobíme jakýkoliv rozměr - pošlete dotaz!Na Vaše přání Vám můžeme dodat doplňky z masivního dřeva, např. noční stolky, komody, skříně, úložné prostory, patrové postele, matrace, rošty apod. Vybavujeme penzióny, hotely, ubytovny a další. Individuální přístup ke každému zákazníkovi je samozřejmostí. Jsme schopni dodat kompletní vybavení interierů z masivu dle Vašich představ

Běžná cenaAkční cena
Cena do rozměru 160 x 200 cm17420,- Kč12891,- Kč
Cena do rozměru 180 x 200 cm17420,- Kč12891,- Kč

MATRACE, POSTELE, ROŠTY

ZASLÁNÍ NOVINEK

NAŠE PRODEJNY

;