Matrace studená pěna BRIGITA HR do 120kg

Základní informace

Obj. č.: 2000
Výrobce: Grossmann
Běžná cena: 8662,- Kč
Vaše cena:
Akční sleva -55%

Do tohoto pole zadávejte pouze číslaPozor, objednáváte atypický rozměr. U atypických rozměrů požadujeme 50% zálohu předem. x cmks

Popis produktu

BRIGITA HR matrace ze studené pěny
Ortopedická zdravotní matrace, která je vyrobená ze značkové studené pěn Eurofoam ® dosahující vysokých ortopedických vlastností. Vzduchové kanálky zajišťují dokonalé větrání a tím se zamezuje usazování roztočů a plísní. Matrace je oboustranná, což je zárukou dlouhé životnosti . Matrace je vyrobené tak, aby  odolala dennímu váhovému namáháni a zachovala si ortopedické vlastnosti po velmi dlouhou dobu. Tato pěna si zachovává vynikající ortopedické vlastnosti a vysokou užitnou hodnotu po velmi dlouhou dobu.


16 cm vysoká profilována studená pěna 38kg/m3 s tvrdostí H2


Matrace je opatřena luxusním  potahem, který obsahuje výtažek známé rostliny Aloe Vera Barbaensis z rodu liliovitých. Má pozitivní vliv na pokožku lidského těla, působí antibakteriálně. Postupně se uvolňující extrakt z AloeVera umožňuje dokonalou relaxaci ve spánku.Potah je příjemný na dotek, prodyšný, snímatelný a pratelný do 40°C. Exkluzívní látka Aloe Vera s vysokým podílem bavlny je prošitá termorounem z dutého polyesterového vlákna, které zaručuje velmi dobré větrání matrace. Potah je vhodný pro alergiky a astmatiky a zároveň má antibakteriální účinky.


Záruka :


Jádro matrace 3 roky.
Potah matrace 2 roky.


Specifikace matrace Brigita HR:

Zónová matrace ze studené pěny 35kg/m
Výška jádra matrace 16cm
Výška matrace s potahem17 cm,
Nosnost až 120 Kg
Matraci lze polohovat
Snímatelný a pratelný potah
Vhodné pro alergiky
Matraci lze zakoupit v několika různých rozměrech
Záruka 2 roky na potah matrace
Záruka 3 roky na jádro matrace
Vhodná na všechny typy roštů z naší produkceKromě matrací dodáváme také nábytek z masivního dřeva jako jsou noční stolky, postele, skříně, nebo úložné prostory pod postele. Jsme schopni uspokojit i větší objednávky a máme zkušenosti s kompletním zařízením hotelových pokojů, ubytoven, a dalších obdobných zařízení.


Neváhejte nám zaslat nezávaznou poptávku.


Běžná cenaAkční cena
Cena do rozměru 90 x 200 cm8662,- Kč3898,- Kč
Cena do rozměru 120 x 200 cm12130,- Kč5458,- Kč
Cena do rozměru 140 x 200 cm14150,- Kč6367,- Kč
Cena do rozměru 160 x 200 cm16170,- Kč7277,- Kč

MATRACE, POSTELE, ROŠTY

ZASLÁNÍ NOVINEK

NAŠE PRODEJNY

;