NOVÁ POSTEL S ROŠTEM A MATRACÍ VE VÝHODNÉM POSTELOVÉM SETU

Potřebujete si pořídit novou postel? Nejlepším produktem jsou postele z masivního dřeva. A nyní ji můžete mít za výhodnou cenu v poměru ke kvalitě v postelovém setu s roštem a zdravotní matrací. Večer tak budete usínat v dokonalém pohodlí a ještě k tomu uděláte i něco pro své zdraví.


Takové sety je možné zakoupit u českého výrobce a prodejce Grossmann matrace, jenž se specializuje nejen na výrobu zdravotních matrací, ale i postelí z masivního dřeva, roštůanatomických polštářů a dalších produktů. A k tomu za bezkonkurenční ceny a ve vysoké kvalitě. 

Zakoupit můžete v manželské postele nebo postele pro páry v rozměrech 160 x 200 cm či 180 x 200 cm, ale i jednolůžka třeba i pro děti či studenty v rozměru 90 x 200 cm nebo i již zmíněné sety, které obsahují také navíc rošty a matrace. Vše pořídíte jednoduše z domu přes internetový eshop Grossmann matrace nebo můžete zavítat do některé z prodejen a postele si prohlédnout a vyzkoušet. Prodejny najdete v Opavě, Ostravě, Praze, Brně i v Pardubicích.

V nabídce Grossmann matrace najdete tyto postelové sety:

Postelový set s manželskou postelí FILIP z masivu buku o rozměru 180 x 200 cm včetně dvou laťkových roštů a dvou matrací Memory Visco s rozměrem 90 x 200 cm.

Z masivu buku je manželská postel RELAX o rozměru 180 x 200 cm v kompletu s pěnovými matracemi Relax Twin 90 x 200 cm a včetně dvou lamelových roštů.

Manželská postel HANA o rozměru 180 x 200 cm je vyrobená z masivního dřeva borovice mořené na ořech v setu včetně dvou laťkových roštů a dvou matrací Memory Visco 90 x 200 cm.


Pokud sháníte postel jednolůžko, i to si můžete zakoupit ve výhodném kompletu. Postel o rozměru 90 x 200 cm z masivu borovice je v přírodním odstínu včetně laťkového roštu 90 x 200 cm a matrace Relax Twin.

Tyto a další postelové komplety a informace o aktuálních cenách najdete na eshopu Grossmann matrace.