Prodejna v Ostravě je v Pátek 14.6. zavřena - eshop plně v provozu

POŘIĎTE SI VÝHODNĚ MANŽELSKOU POSTEL Z MASIVNÍHO DŘEVA

Je čas na nákup nové postele do vaší ložnice? Při výběru nové postele byste se neměli unáhlit, ale dobře si svůj výběr promyslet. Postel zkrátka nekupujete každý den. Pokud byste rádi, aby vám postel dobře sloužila a vydržela co nejdéle, měli byste se poohlédnout po postelích z masivního dřeva.


Postele z masivního dřeva jsou stabilní, pevné a mají dlouhou životnost oproti levným postelím z laminátu či dřevotřísky. Navíc jsou zdravotně nezávadné. Mezi přírodní dřevo, které se používá na výrobu postelí z masivu, patří smrk, borovice, buk, dub a další. Masivní dřevo je možné namořit do různých druhů odstínů, nebo můžete zvolit přírodní odstín dřeva. Další výhodou je, že se masivní dřevo hodí do každého interiéru. 

Určitým mínusem postele z masivního dřeva může být jejich vyšší pořizovací cena. Ale ani té se bát nemusíte, pokud víte, kde nakoupit. Nejlepším řešením je vždy nakupovat u výrobce, kde nejsou ceny navýšené o zprostředkovatele. Takovým výrobcem je i česká společnost Grossmann matrace. Společnost vyrábí postele z masivu cenově dostupnější borovice nebo pevnějšího masivu buku. V nabídce najdete standardní rozměry manželských postelí, 180 x 200 cm a 160 x 200 cm. Postele Grossmann jsou ošetřeny ekologickým lakem a jsou tak zdravotně nezávadné. K vybrané posteli vám rovněž mohou vyrobit i další nábytek jako jsou noční stolky nebo úložné prostory pod postele. Velkou výhodou je také to, že společnost nabízí dopravu zdarma po celé ČR. 

A které konkrétní modely v nabídce Grossmann matrace seženete?

Například celomasivní manželskou postel LADA z borovice, která je mořená do odstínu olše. Postel je dostupná v rozměru 160 x 200 nebo 180 x 200 cm. Nebo manželskou postel LADA z bukového masivu a v přírodním odstínu také v obou rozměrech.

Manželská postel BÁRA z masivu buku v přírodním odstínu. Postel je dostupná v rozměrech 160 a 180 x 200 cm. Či pokud dáváte přednost tmavším odstínům, pak je tady manželská postel BÁRA z borovice mořené na ořech.

Novinkou je pak moderní dvojlůžko OSKAR z přírodního bukového masivu v bílém laku a s čalouněným čelem z eko kůže. Skladem pouze rozměr 180 x 200 cm, ostatní rozměry na objednávku.

Kompletní nabídku postelí z masivu a informace o aktuálních cenách najdete na internetových stránkách eshopu Grossmann matrace. Nebo můžete navštívit některou z prodejen v Opavě, Ostravě, Brně, Praze nebo v Pardubicích.